Najlepšie pluginy pre WordPress

most downloaded wordpress plugins

 1. All In One Seo Pack – kto hľadá, nájde, a kto má dobre urobené SEO, ten je aj nájdený. Týmto pluginom si SEO zapnete. 
 2. Broken Link Checker – čím dlhšie stránku vlastníte, tým viac je možné, že niektoré staršie linky už nebudú fungovať – stránka je premiestnená, neexistuje, alebo sa jednoducho len niečo blbé vyskytlo. Plugin kontroluje zlé linky, vedúce z vášho webu. Nemusíte sa teda obávať, že by bol čitateľ presmerovaný na 404 stránku, čo by mohlo vyznieť pre vás dosť nepríjemne, hoci za to nemôžete. Jednoducho link len “odliknete” a je to.
 3. Google Analyticator – ak chcete sledovať štatistiky vášho webu v Google Analytics, sem vložíte tracking code a k dispozícii sú aj drobné nastavenia.
 4. Google XML Sitemaps – plugin vygeneruje XML sitemap vašej stránky, aby ju mal rád ujo Google.
 5. Smart Youtube PRO – vkladať Youtube linky je už možné aj defaultne v najnovších témach, ale tento plugin vám pomôže vyhrať sa s nastaveniami do detailov. Ale pozor na SOZU, aby vám za vkladanie linkov z YouTube nedala pokutu. Viem, že to tu už bolo. Ale hovoríme o SOZE… Je možné nastaviť aby sa video spúšťalo až po kliknutí – nie hneď po načítaní stránky
 6. Social Metrics – na jednom mieste vidíte, ako boli vaše články lajkované, retweetované a inak zdieľané.
 7. ThemeFuse Maintenance Mode – ak prerábate stránku alebo spúšťate novú, zapnutý plugin zobrazí neprihláseným používateľom len “comming soon” stránku, ktorá dobre vyzerá a dá sa ľahko upraviť. Zobrazuje aj časovač, ktorý informuje, kedy bude stránka spustená.
 8. Tweet, Like, Google +1 and Share – nepotrebujeme mať pod článkom milión zdieľacích tlačidiel, úplne nám stačia 3 najzákladnejšie – LIke, Tweet a Google+ (mimochodom, vidíte ich aj pod týmto článkom). V tomto plugine sú všetky pohromade, čo má tú výhodu, že sa medzi sebou nebijú, ale pekne poslúchajú.
 9. W3 Total Cache – pomalý web je zlý web, a tento plugin tomu trochu pomôže. A netreba pre to pohnúť ani prstom.
 10. BJ Lazy Load – pomocou tohoto pluginu zabezpečíte, že sa Vaše obrázky načítajú až keď sa aktívne vyskytnú na obrazovke. Predstavte si že máte v článku 20 obrázkov, no nezmestia sa všetky na obrazovku. Využitím tohto pluginu sa obrázky budú načítavať postupne pri scrollovaní stránky. Plugin využíva aj tento web.
 11. Yet Another Related Posts Plugin – Plugin som začal používať len nedávno, no ľutujem, že som ho neobjavil skôr. Okrem iného ho odporúča aj Matt Cutts. Je to zatiaľ najlepší plugin na trhu svojho druhu, pretože nemusíte nič nastavovať a automaticky Vám zobrazuje súvisiace články pod príspevkami. Všetko toto sa deje na základe presnosti zhody, čím vyššie číslo nastavíte, tým menej článkov sa zobrazí.
 12. Search Meter – Ak máte na svojom webe vyhľadávanie, tento plugin vám ukáže, čo u vás ľudia vyhľadávajú.
 13. Akismet – Jeden z najpodarenejších a najúspešnejších pluginov pre WordPress vôbec. Blokuje spam.
 14.  Crawl Rate Tracker – Zaznamenáva štatistiky návštev vyhľadávacích robotov, ktorí navštívili vašu stránku.
 15. Clean Archives Reloaded – Prehľadný archív príspevkov spestrený javascriptovým rolovaním.

Autor:

Bohuš Žila

Nadšenec INFO Podnikania, Inteligentných Inštalácií, Elektrotechniky, Osobného Rastu, Obsahového Marketingu, Úspešného a Etického Podnikania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.