Ako vyrobiť pacienta! [VIDEO, MP3 – CZ]

kontrolka_svetielNapísal som a rozposlal článok, Svieti kontrolka na výmenu oleja? Rozbi ju!. Rozposlal som ju cez emailový systém na všetky moje kontakty, ktoré som zozbieral počas môjho podnikania. 

Niekoľko krát skontrolované, odskúšané, zaslané na kontrolné emaily. Napriek všetkým kontrolným opatreniam ma ráno čakal email – NEFUNGUJE TI PREKLIK, LINK NA ČLÁNOK je nefunkčný!

Hlava sa mi odkrvila, hanba, ostuda, neschopnosť… Všetko mi prebiehalo hlavou. Veď som to skontroloval. Ako je možné, že to prešlo s chybou! Zisťoval som,  čo sa stalo a prečo ten link nefunguje. Ako je možné, že keď to teraz znovu posielam na skúšobné emaily, všetko funguje ako má? Volal som firmu Smartemailing.cz (automatické rozosielanie emailov), čo sa stalo? Boli zmätení, dávajú to na vývoj a ozvú sa mi.

Mikroskopickým pozorovaním som zistil, že v linku chýbala dvojbodka “:”. Dvojbodka, ktorú pridáva automatický odosielací systém emailov  aj s http://. Dokonca, táto dvojbodka niekomu prešla a niekomu nie – ROZHODOL O TOM AUTOMATICKÝ SYSTÉM.

PLESK – ruka na čelo.

Keď som vychladol vravím si “dobre, systém ma na niečo upozornil, takto to malo byť”. Samozrejme otázka .. no, ale na čo, to malo byť?

V priebehu dňa mi prišiel email od spolužiaka Roba, on bol jeden z tých, ktorému to prešlo. V emaily mi písal svoj názor a link na video prednášku – Jak se nestat PACIENTEM od MUDr. Jan Hnízdil. Cez deň nebol čas pozrieť si prednášku ale poobede som išiel na jednu reklamáciu. Mal som cestovať 1,5hod. Vravím si super, hodím to do MP3 a vypočujem si prednášku v aute.

tebletky_nieKeď som ju začal počúvať … sánka dole. Dokonca to čo som napísal o kontrolkách v mojom článku, sa objaví asi v polovici jeho prednášky. Opisuje ako Medicínsko Farmaceutické kolosy vyrábajú pacientov. Rozpráva o tom ako naši lekári liečia a programujú pacientov.

Tak pre toto odkaz na môj článok neotvoril každý. Môj článok nebol kompletný. Email, aby bol celý, potrebuje ešte link na túto prednášku.

 [button link=”https://www.bohuszila.eu/ako-vyrobit-pacienta-navod-video-cz-mp3/” type=”big” color=”red”] Pozrieť VIDEO a vypočuť MP3[/button]

 

Kto si prečíta môj článok a vypočuje, či pozrie prednášku, zmení pohľad na chorobu a pochopí prečo sme chorí.

Veci ktoré nechcem :  POMENOVAŤ – IDENTIFIKOVAŤ a IGNOROVAŤ

Venuj sa veciam, ktoré chceš aby si mal. Aj protest proti drogám je energia pre drogy. Radšej urob pochod za zdravie, šport a pohyb. 

Inšpirácia: spolužiak zo strednej Robo Jurkovec, Ďakujem

[box type=”download”] Tiež si počul alebo videl niečo zaujímavé o chorobách? Pridaj do diskusie odkaz na tieto stránky alebo video.[/box]

Autor:

Bohuš Žila

Nadšenec INFO Podnikania, Inteligentných Inštalácií, Elektrotechniky, Osobného Rastu, Obsahového Marketingu, Úspešného a Etického Podnikania.

2 odpovede na „Ako vyrobiť pacienta! [VIDEO, MP3 – CZ]“

 1. Cau Bohus,

  ze vraj nic nie je nahoda. Vsetko ma svoj vyznam a vsetko do seba zapada. Posielam ti linky na dva filmy ktore ale musis vidiet.

  http://filmy.kinotip.cz/video/2082-atlas-mraku

  http://www.youtube.com/watch?v=fwCKg16moGs

  Nezabudni prosim na linku Emila Palesa z mojho komentara v predchadzajucom clanku. Mozes si to vypocut v aute a budes velmi prekvapeny aky kader celosvetoveho formatu mame na Slovensku. Emil Pales prispieva kazdy mesiac do rozhlasovej relacie Ariadnina nit aby nas mohol pomocou tejto relacie vyviest z nevedomosti v ktorej sa nachadzame. Treba to pocuvat za radom od najstarsich.

  Pzdravujem ta

  Robert

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.