Jedonduchý Video Editor – WEVIDEO

Mobilné zariadenia sa vďaka pomerne kvalitným fotoaparátom, ktoré nájdeme v dnešných modeloch stávajú výbornou možnosťou, ako zachytiť svoje spomienky a zdieľať ich s priateľmi alebo rodinou. Ešte pred zverejnením na sociálne siete by množstvo používateľov uvítalo jednoduchú možnosť upraviť svoje videá a preto vám ponúkame tip na zaujímavú aplikáciu s názvom WeVideo, od rovnomennej spoločnosti.

    

Aplikácia vás pri prvom spustení prevedie krátkym úvodom do ovládania. Používateľské prostredie je veľmi jednoduché a skladá sa z oblasti multimediálneho obsahu a tzv. “Storyboard”, kde pomocou dotykových gest premiestňujete požadované videá alebo fotografie. Kliknutím na video v Storyboarde získate možnosť upraviť jeho vlastnosti ako napríklad vystrihnúť požadovaný úsek, zmeniť hlasitosť, alebo nadpis. Aplikácia okrem toho ponúka na výber z rôznych tém, ktoré dodajú vášmu videu nový rozmer. Témy sa dodatočne sťahujú zo serverov WeVideo a majú veľkosť približne 5 MB. Do Storyboardu môžete vkladať aj fotografie z galérie alebo piesne z vašej hudobnej zbierky, ktorá bude hrať v pozadí. Hotové video je možné uložiť na YouTube alebo na WeVideo, kde môžete pokračovať v úpravách. Samozrejmosťou je aj zdieľanie na sociálnu sieť Facebook.

Mobilná aplikácia WeVideo má veľmi jednoduché, minimalistické a prehľadné používateľské prostredie, ktoré umožní aj technicky menej zdatným používateľom vytvoriť celkom zaujímavé videá. Oceňujeme zálohovanie na Cloud a možnosť pokračovať v úpravách prostredníctvom prehliadača. Ak sa rozhodnete aplikáciu vyskúšať, stačí ak kliknete na nižšie uvedený widget, ktorý vás zavedie do obchodu Google Play.

WeVideo – Video Editor

Autor: WeVideo Inc.

Veľkosť: 3,8 MB

Verzia: 1.0.127 (3. 5. 2013)

Cena: Free 🙂

INŠTALOVAŤ

Zdroj:  WeVideo: Video editor pre smartfóny | MojAndroid.sk.

Video:

 

Autor:

Bohuš Žila

Nadšenec INFO Podnikania, Inteligentných Inštalácií, Elektrotechniky, Osobného Rastu, Obsahového Marketingu, Úspešného a Etického Podnikania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.