Ochrana Osobných Údajov

Získavanie kontaktných a osobných údajov.

Vaše kontaktné a osobné údaje získavam len na základe ich poskytnutia v rámci registračných formulárov na mojich internetových stránkach. Poskytnutie týchto údajov je z Vašej strany dobrovoľné.

Spracovanie a uchovanie osobných údajov.

Vaše osobné údaje spracovávam za účelom vyžiadanej komunikácie a Vašej identifikácie v prípade fakturácie. Osobné údaje spracovávam v súlade so Zákonom 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Údaje uchovávame v zabezpečených databázach.

Právo na informácie

Na požiadanie Vás budem informovať, či a aké konkrétne údaje o Vás uchovávam. V prípade, že by údaje neboli správne, na požiadanie ich opravím.

Možnosť odhlásenia

Údaje, ktoré poskytujete, mi slúžia k informovaniu o mojich aktivitách a činnostiach. V prípade emailovej komunikácie sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Ak si to vyžiadate, odstránim Vaše kontaktné údaje z mojej databázy.

Postúpenie osobných údajov

Osobné údaje neposkytujem tretím osobám. Postúpenie osobných údajov štátnym zariadeniam a úradom nasleduje len v rámci záväzných právnych predpisov.

Cookies

Tieto stránky používajú cookies k tomu, aby prevádzkovateľ mohol sledovať preferencie návštevníkov a aby mohol podľa toho optimálne vytvárať webové stránky.

Dotazy

Ak máte akékoľvek dotazy a pripomienky, môžete ma kedykoľvek kontaktovať na stránke KTO SOM.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.