Nebráňme sa technológiám – budúcnosť je krajšia než si myslíme

Hojnosť a úžitok cez technológie,  cez technológie dnešnej doby.

Nápady stoja za šírenie.

Na internete máme možnosť získať akúkoľvek informáciu, spracovať ju pre svoju potrebu a rozvoj, ale taktiež vieme ju aj dať, dať niečo zo seba. Pridaj niečo zo seba aj Ty, pridaj niečo hodnotné čo ti prinieslo úžitok alebo vyriešenie tvojho problému. Ukáž ako si vyriešil svoj problém alebo problém niekoho iného.

Robíš niečo čo ťa baví, pomohol si sebe alebo niekomu inému ? Určite sa nájde minimálne jedna osoba ktorej môžeš taktiež pomôcť, vyriešiť jej problém. Neváhaj a dávaj zo svojich znalostí a skúsenosti – rovnováha si nájde svoj vyvážený stav, energia sa ti vráti a dodá ti hojnosti.

Video ukazuje ako nám technológie pomáhajú, kde vlastne sme, čo máme, čo vieme zúžitkovať a ako sa môžeš do dnešnej hojnosti zapojiť aj Ty.

Peter Diamandis – autor knihy Abundance (hojnosť)

Autor:

Bohuš Žila

Nadšenec INFO Podnikania, Inteligentných Inštalácií, Elektrotechniky, Osobného Rastu, Obsahového Marketingu, Úspešného a Etického Podnikania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.