PONUKA

Internetom sme získali nástroj, ktorý nemá obdoby.

 Množstvo informácií, návodov, tipov a rád – ZDARMA

<<  KLIKNI TU >>

Obsahový Marketing

 

Internet umožňuje predávať  nielen vo svojom okolí či krajine. Internet skombinovaný s vhodnými nástrojmi umožňuje osloviť ľudí z celého sveta. Je to len naše CHCENIE a požiadavka koho chceme osloviť.

nápadStretávam sa s množstvom ľudí, ktorí majú úžasné nápady, zručnosti a myšlienky. Majú však menší vzťah k internetovým nástrojom, webovým stránkam a ich nastaveniu. Predstavte si, že máte všetko nastavené, zaregistrované stránky, vytvárate si facebook súťaže, získavate nové emailové kontakty, s ktorými následne komunikujete a tým vytvárate vzťah so zákazníkom.

Predstavte si ako zákazníci a Vaši fanúšikovia netrpezlivo čakajú na nové informácie od Vás.

Čakajú na Vaše nové video a informáciu, ktorá im pomôže.

Vytvorili ste si  zlatý poklad e-mailových kontaktov ľudí, ktorí dychtivo čakajú na Vaše kroky.

senVaše predstavy, ale končia, pretože neviete súvislosti, neviete si zaregistrovať stránku a nastaviť jej chod. Je pre Vás zdĺhavé študovať všetky nástroje a možnosti. Skúšať ich na vlastných chybách.

Veľakrát z Vašich predstáv a cieľov ostávajú len SNY.

Len preto, že nemáte vzťah k technológiám. Viete ich využívať, ale neviete nastavovať.

Je dôležité mať sny. Sny, ale zmeníte na CIEĽ iba vtedy, keď máte systém a nástroje ako dosiahnuť tento sen. V tedy sa stáva SEN Vašim CIEĽOM.

Ponúkam Vám pomoc.

Všetky potrebné veci k rozbehnutiu predajných stránok viem nastaviť.

Viem Vás zaškoliť a ukázať Vám, ako sa vytvárajú nové články s hodnotným obsahom. Ukážem Vám, ako správne publikovať na Facebooku, aby sa Váš príspevok zobrazil čo najväčšiemu počtu Vašich fanúšikov.

fb-edgerankOzaj?! A vedeli si, že nie každému sa Váš príspevok na facebooku zobrazí ? Zobrazenie sa riadi na základe EDGE RANK FACEBOOK.

Učím sa od najlepších.

Získal som množstvo vedomostí a zručností ako správne nastaviť nástroje pre INFO PODNIKANIE.

AKÉ NÁSTROJE A ZRUČNOSTI VÁM PONÚKAM ?

 

 WEB STRÁNKY

Registrácia web stránky na základe Vášho mena alebo produktu. Nastavenie a konfigurácia redakčného systému WordPress. Zaškolenie a ukážka ako vytvárať hodnotný obsah – stránky, články a pod.

COPYWRITER

Použitie správnych slov a ich publikovanie robí zázraky. Ako správne vytvoriť nadpis emailu, aby človek klikol a čítal ďalej ? Čo dať na predajné stránky, aby to človeka zaujalo ? Máte len 5 sekúnd, aby ste zaujail. V dnešnej dobe množstva informácií ľudia skenujú texty, emaily a informácie. Vyberajú si len to, čo ich zaujme. Ako to robiť ? Prejdeme si niekoľko základných pravidiel, aby boli Vaše články a emaily pútavé a priťahovali ľudí.

OBSAHOVÝ MARKETING

Stanovenie obsahového cieľa, stratégie a obsahového plánu. Pravidelná tvorba hodnotného obsahu, ktorý je publikovaný na stránkach. Najlepšie články, eBOOK prípadné videá sú rozposlané na emailovú databázu min. 1x – 2x do mesiaca. Byť stále v povedomí zákazníka ale HLAVNE POMÁHAŤ. Dávať mu skutočné hodnoty, ktoré mu pomôžu pri jeho práci. Vytvorí sa úprimný vzťah a kamarátstvo. No a kúpte si niečo dobré a kvalitné od kamaráta?

FORMULÁR

Vytvorenie zberného formuláru emailových kontaktov na rôzne typy stránok. Nastavenie stránky s formulárom tak, aby došlo k výmene emailu za hodnotný obsah ZDARMA.

EMAILING

Zaškolenie ako správne vytvárať email, ako ho rozoslať a čo by mal a musí obsahovať email.

PREDAJNÉ STRÁNKY

Vytvorenie predajných stránok. Propagácia týchto stránok s využitím emailu, facebooku a affiliate partnerov.

FACEBOOK

Spolu vytvoríme facebook stránky, vytvoríme súťaže, získame fanúšikov, ktorých následne premeníme na emailové kontakty. Zaradíme ich do automatizovaného systému, ktorý bude s nimi komunikovať.

AUTOMATIZÁCIA

Všetko zautomatizujeme, a na nové registrácie kontaktov budú odchádzať automatické emailové správy. V kampaniach ak Vaši fanúšikovia kliknú na niektoré odkazy v emaily, automaticky sa preradia do iných skupín, v ktorých sa znovu automaticky spustia série emailov. Vhodnou formou je dokonca možné personalizovať a presne kategorizovať Vašu cieľovú skupinu podľa ich záujmu. Následne im cielene zaslať hodnotný obsah šitý presne na mieru tejto skupine.

Nastavenie vytvárania automatických faktúr, zautomatizovanie úhrady ako aj kontroly a spárovania úhrady s faktúrou. Následne dôjde k automatickému zaslaniu emailu zákazníkovi. Zaslanie informácie o úspešnej platbe a zaslaniu prihlasovacích údajov do členskej časti chránenej menom a heslom.

 

WEBINAR

Nová éra zdieľania informácií cez živé vysielanie po internete. Ako správne nastaviť webinár a na čo si dať pozor. Spoločne vytvoríme a zrealizujeme Váš prvý webinár. Je to prednáška, pri ktorej Vaši fanúšikovia, alebo zákazníci sedia v pohodlí domova a sledujú Vaše hodnotné informácie. Tento webinár je možné zaznamenať a následne ponúkať ako výmenu za kontaktné údaje a email.

AFFILIATE PARTNER

Ukážem Vám, ako správne nastaviť Affiliate systém pre šírenie Vašich predajných stránok cez partnerov s rovnakou cieľovou skupinou akú máte Vy. Affiliate systém umožňuje odmeniť Vášho partnera za to, že priviedol na Vaše stránky záujemcu, ktorý sa stal zákazníkom – kúpil si od Vás produkt, alebo službu.

 Množstvo informácií, návodov, tipov a rád – ZDARMA

<<  KLIKNI TU >>

Obsahový Marketing

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.