Všetko to začalo (NE)ÚSMEVOM

Pozeráš televízor, sleduješ a počúvaš správy, pripravuješ sa na niečo čo možno príde, si v strehu, bojíš sa, si nabudený avšak celý tvoj profesijný a súkromný život PADÁ dole …

5506323-foto-bude-konec-sveta[1]

NAŠIEL SI SA V NIEČOM ?

POZNÁŠ TIETO STAVY ?

TIEŽ TO ZAŽÍVAŠ ?

Toto je presne stav v ktorom som sa nachádzal asi pred 1,5 rokom. V tomto období som bol presne v stave ako popisujem hore – všetky média sledovať, aby som bol pripravený !!!

ALE NA ČO ?

ČO MÁ PRÍSŤ?

V tom padajúcom stave prídeš domov a tvoja manželka Ti povie s úsmevom a pochopením MILÁČIK ALE ZA VŠETKO SI MÔŽEŠ SÁM !!!

stressed-manJE TO TVOJ OBRAZ !!!

USMIEVAJ SA !!!

STÁLE SA MRAČÍŠ !!!

ááááááááááááááááááá išlo mi roztrhať všetky ventily, praskali všetky moje bezpečnostné prvky a kričal som

AKO ŽE JA !

JA ZA VŠETKO MÔŽEM !

VEĎ VŠETKO ROBÍM SPRÁVNE AKO SA MÁ !

“Áno miláčik za Všetko si môžeš sám, znela odpoveď mojej polovičky”

JE TI DO PLAČU !

stress[1]

Stále mi to opakovala, boli to mesiace. Stále mi opakovala usmievaj sa, usmievaj sa – a mne to nešlo. Nešlo mi usmievať sa keď Vám padá firma, vzťah, rodina. Všetko ide dolu kopcom. Nakoniec mi to nedalo a spravil som skúšobné – testovacie úkony. Vyhodnotil som deň keď som mal hneď z rána dobrú náladu a celý deň bol vždy úžasný. Nakoniec som si povedal, že sa na to pozriem a začal som hľadať na internete. Často jazdím autom a preto som vyhľadával audio nahrávky. Prvé čo som našiel bol Miro Veselý – Čo je to úspech. Nasledovali Robert Kiyosaki, Aleš Kalina, Ivo Toman a pod. (zoznam najzaujímavejších nahrávok, knižiek, seminárov a konferencií uvádzam v časti KTO SOM)  Nabralo to obrovské obrátky. Čo ale najviac spravilo zmenu ??

ÚSMEV – PRÍJEMNÝ  A ÚPRIMNÝ

úsmev

Začni sa usmievať, rozdávaj úsmev.

Ak chceš aby sa na teba usmieval svet tak sa začni usmievať už dnes, ako prvý. Rozdávaj úsmev, choď po chodníku a usmievaj sa na ľudí, pozeraj sa na nich a usmievaj. Vojdi do predajne a usmievaj sa. Je potrebné aby to bol príjemný a úprimný úsmev. Začni rešpektovať a chápať ľudí takých aký sú a podaruj im tvoj úsmev.

A potom uvidíš čo sa začne diať. Nesnaž sa to pochopiť, neanalyzuj to, nerieš to len začni rozdávať úsmev. Nech sa úsmev stane tvojím životným štýlom. A potom uvidíš čo sa začne diať.

Hovoríš si že sa nedá vždy a na každého usmievať ???  V najbližšom článku Ti ukážem ako na to.

Autor:

Bohuš Žila

Nadšenec INFO Podnikania, Inteligentných Inštalácií, Elektrotechniky, Osobného Rastu, Obsahového Marketingu, Úspešného a Etického Podnikania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.